28 marca 2017
Przemysłowa Wiosna z nagrodami

Przemysłowa Wiosna to prezentacja najnowocześniejszych produktów i rozwiązań ramach wyspecjalizowanych wydarzeń targowych – STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, SPAWALNICTWO, WIRTOPROCESY, EXPOSURFACE, PNEUMATICON, CONTROL-STOM oraz DNI DRUKU 3D

Podczas uroczystej gali, która odbyła się pierwszego dnia targów, nagrodzono najlepsze z nich. O przyznaniu nagród decydowały Komisje konkursowe powołane do każdej z wystaw. W skład jury weszli czołowi, branżowi specjaliści. Komisjom przewodzili: dr inż. Elżbieta Milewska, prof. Ryszard Dindorf oraz dr hab. inż. Maria Starowicz.

Część wieczoru poświęcono jubileuszowi Targów STOM, SPAWALNICTWO oraz PNEUMATICON. Specjalnymi statuetkami od Zarządu Targów Kielce zostały wyróżnione firmy, które w tych wydarzeniach uczestniczyły od początku, uhonorowane zostały także osoby i instytucje, które przyczyniły się do sukcesu wystaw. Wśród wyróżnionych firm znalazło się także nasze wydawnictwo – Forum Narzędziowe OBERON.

W czasie uroczystości wręczono także wyróżnienia i medale Targów Kielce za oryginalny i nowoczesny styl prezentacji targowej.

Wieczór uświetnił występ kwartetu Obsession.

Więcej informacji na temat tegorocznej edycji targów STOM

Zapraszamy do Bydgoszczy, na targi INNOFORM, stoisko nr 15